top of page

FAR TEMİZLİĞİ

Farlar, arabanızda temiz tutmanız gereken en önemli şeydir. Bu güçlü kirişler sadece yolu görmenize izin vermekle kalmaz, diğer sürücülerin de sizi görmesine izin verir.

Far - Stop Temizleme uygulaması özellikle geceleri sürüş emniyeti açısından önem taşıyan bir işlemdir. Sararan farlar görüşü büyük oranda etkilemektedir. Uygulama öncesinde öncelikle farda sararmanın içte mi dışta mı olduğunun tespit edilmesi önemlidir.

Far sararması otomobillerde çok sıklıkla gördüğümüz bir problem olarak önümüze çıkıyor. Bu problemin giderilmesi çok ciddi profesyonellik gerektirmektedir. Aksi takdirde farın çatlatılması dahil olmak üzere daha farklı problemler ile karşılaşılabilir.

Far camlarının çoğu polikarbonat plastikten yapılmıştır. Bu güçlü plastik, kesinlikle istediğiniz gibi sert yol koşullarında kırılmaların üstesinden gelmek için mükemmeldir, ancak güneş karşı aynı korumayı sağlayamaz.

Başlangıçta korumak için üreticiler lensleri UV koruyucu bir filmle kaplar. Ancak zamanla bu film UV ışınları tarafından tahrip edilerek plastiğin oksitlenmesine izin verir.

Farlarınız bulanıklaşmaya veya sararmaya başladıysa, oksidasyon sürecinin başladığı açıktır. Bunu fark ettiğinizde daha sağlıklı ve bir o kadar güvenli olan far temizletme işini ihmal etmeyin. 4K Detailing farlarınızı eski parlak ve temiz haline getirecektir.

723.webp
724.webp
İletişim
CAR.jpg

CONTACT

CONTACT INFORMATION
ADDRESS

Mall of İstanbul, The Office Plaza Kat: 15 No:119 Başakşehir / İstanbul

WORKING HOURS

Hafta İçi: 10:00 - 21:00

Cumartesi Pazar: 10:00 - 21:00

bottom of page