top of page

BOYA KORUMA

4k Detailing kaliteli ve güvenilir hizmetin yıllardır en çok bilinen ve tercih edilen adresidir. Aracınızın hasar onarım ve mini onarım hizmetlerinin yanı sıra otomobilin ilk günkü gibi görünmesini sağlamak ve olduğundan daha kaliteli bir kullanım alanı yaratmak adına boya koruma ve bakım hizmetleri sağlamaktadır.

Otomobilinizi temizlerken kullandığınız yöntemler, zamanla boyanın matlaşmasına ve yüzeyde zaman geçtikçe daha belirgin hale gelen çizikler oluşmasına neden olabilir. Asit yağmurları, toz ve reçine kalıntıları ise otomobilinizin yüzeyindeki harelerin ve mikro deliklerin görünür hale gelmesini sağlar. Yüzeydeki bu kusurlar, boyanın mat görünmesinin de nedenidir. Yani aslında boyadaki matlık, bu derin delikler ve çiziklerin oluşturduğu bir görünümdür. Güneş ışınları otomobilinizin yüzeyine yansıdığında, ışık pürüzsüz bir yüzey yerine yıpranmış bir doku ile karşılaşıyorsa otomobilinizin parlak görünmesi beklenemez. Boya koruma, çizik ve deliklerin giderildiği yüzeye uygulanan, parlaklık ve koruma sağlayan bir malzemedir. Elbette uygulanan üründen en iyi sonucu almak için yapılması gereken ilk işlem, düz ve pürüzsüz bir yüzey elde etmek olmalıdır.

Çizik giderme, parlatma ve koruma etkilerini bir arada sunan boya koruma malzemesinden istenilen verimi almak için kullanılan ürünün silikon içermemesi önemlidir. Ayrıca uygulamanın mutlaka profesyonel malzemeler kullanılarak, uzman bir ekip tarafından yapılması gerekir. UV ışınları, hava koşulları ve yıkama nedeniyle matlaşan, zarar gören araç yüzeyi böylece temiz ve parlak görünümünü yeniden kazanır. Boya koruma uygulaması, aracınızın yüzeyinde parlak ve pürüzsüz bir alan oluşmasını sağlar. Bu da reçine gibi yapışkan maddelerin, yağmur suyunun, yıkama sırasında kullanılan deterjan kalıntılarının ve tozların yüzeye tutunmasını önler. Yıkama işleminin daha az yapılması ve yüzeyin kolay temizlenmesi boyanın parlaklığını korumak anlamına gelir. Ayrıca daha uzun süre temiz kalan otomobil, daha uzun süre parlak görünecek ve dış ortamın olumsuz etkilerinden korunacaktır. Boya koruma aynı zamanda çizilmeleri yani boyanın matlaşmasını önler. Aracınızın boyasının ilk günkü kadar canlı ve parlak görünmesini sağlar. Boya koruma, doğru tekniklerle uygulandığında otomobilinizin cilasını da koruyacak, dayanıklılığını artıracaktır.

718.webp
719.webp
720.webp
İletişim
CAR.jpg

İletişim

İLETİŞİM BİLGİLERİ

ADRES

4K DETAILING

Paradise AVM, -2. Kat, 

Beylikdüzü / İstanbul

ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta İçi: 10:00 - 21:00

Cumartesi Pazar: 10:00 - 21:00

bottom of page