top of page

BOYA KORUMA FİLMİ (PPF)

Şeffaf koruma filmi (PPF-Paint Protection Film) araç yüzeyini koruma amaçlı seçilebilecek en üst seviye koruma yöntemidir. Kullandığımız ultra şeffaf boya koruma filmleri yoldan gelebilecek taş vb ufak cisimlere karşı, ufak park hasarları ve kapı açmaları sonucu oluşabilecek boya kalkmalarına karşı boya yüzeyini gerçek anlamda korur.

Şeffaf koruma filminde en önemli etken kullanılacak filmin malzemesi yani kalitesidir. Bir dönem ülkemizde kullanılan ve maalesef birçok yetkili servis de dahil olmak üzere kullanılmaya devam eden PVC bazlı filmler kısa sürede deforme olmakta, zamanında sökülmedikleri takdirde araç boyasına tekrardan boya işlemi gerektirebilecek ciddi zararlar verebilirler Şeffaf koruma filminin gerçek poliüretan malzemeden yapılması, aracın çizilme, aşındırıcı ve taş sıçramalarına gibi dış etkenlerden en üst düzeyde korunmasını sağlar.

Kullandığımız filmler gerçek poliüretan malzemeden olup aracın görüntüsünü değiştirmez, uygulama yapılan yüzeyde fark edilmez. Garanti verdiğimiz süreler içerisinde bozulmaz ve kalkmaz. Ayrıca yüzeyinde zamanla oluşabilecek kılcal çizikleri kendi kendine onarıp parlaklıklarını ömür boyu korumaktadırlar.

3m_authorised.jpeg
ora.ai-converted.png
zivent-1.png
sarı görsel 2.jpg
İletişim
CAR.jpg

الاتصالات

معلومات التواصل
تبوك

Mall of İstanbul, The Office Plaza Kat: 15 No:119 Başakşehir / İstanbul

ساعات العمل

أيام الأسبوع: 10:00 - 21:00
السبت الأحد: 10:00 - 21:00

bottom of page